Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Wy-spa Centrum Odnowy Biologicznej
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
1404
post-template-default,single,single-post,postid-1404,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

3 Urodziny Wy-spa.

Trzy lata… minęły jak jeden dzień…

Dziś jest nasz wielki dzień. Można powiedzieć, że świętujemy podwójnie. Pierwszą okazją do wzniesienia toastu jest nasz blogerski debiut. To właśnie tu będziemy dzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, opowiadać o nowościach, zabiegach i wszystkim, co jest dla nas i dla WAS ważne. A drugi kieliszek szampana wypijmy za nasze TRZECIE już URODZINY! Z tej okazji przygotowaliśmy tyle atrakcji, że świętować będziemy przez cały tydzień (od 29 czerwca do 3 lipca). Wy-SPA to wyjątkowe miejsce, które powstało z pasji do zdrowego trybu życia, ale przede wszystkim dlatego, że kochamy ludzi i chcemy im pomagać. To z myślą o nich powstała Wy-SPA – bezpieczna przystań dla ciała i ducha.

Już wkrótce zagości u nas konkurs z nagrodami – do wygrania będzie masaż Abhyanga połączony z Marma Mukabhyanga. Dla tych, którzy nie wiedzą o co można powalczyć, kilka słów wyjaśnienia.

  • Masaż Abhyanga to w dosłownym tłumaczeniu „namaszczenie”. Zabieg jest delikatny lub głęboki, indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Wykonujemy go ciepłymi ziołowymi olejami, które pozytywnie wpływają na system immunologiczny. Działa to na zasadzie: im więcej stresu wniesiecie do naszego gabinetu, tym więcej oleju użyjemy w trakcie masażu.
  • Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia oraz koją system nerwowy. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

  • Marma Mukabhyanga – nasz umysł i nasze ciało są ze sobą ściśle związane i kompletnie od siebie zależne. Kiedy „szwankuje” nasze ciało – natychmiast tracimy chęć do rozmowy, uśmiech znika z twarzy. Punkty, w których obie te strefy się stykają to punkty marma, a masując je możemy wpływać na poziom energii jaka krąży w naszym ciele i odpowiednio ją stymulować. Przywracamy blask spojrzeniu, znika zmęczenie z twarzy i towarzysz stres.
Jak widać – jest o co powalczyć 🙂 W urodzinowych planach mamy także niepowtarzalne rabaty – na zabiegi, które już znacie i lubicie, jak i na dwie nowości. Uchylimy też rąbka tajemnicy i pokażemy Wam, jak wygląda nasza praca od kuchni. Jednym słowem: będzie się działo!

Śledźcie nas uważnie na:
Facebooku:www.facebook.com/events/1203592059988266/
Instagramie:www.instagram.com/wy_spa/

A już dziś – w poniedziałek, 29 czerwca – zapraszamy na urodzinowe, zdrowe ciacho od FIT CAKE i kieliszek prosecco.
Bądźcie z nami, bo trzecie urodziny ma się tylko raz…
Zespół Wy-SPY