Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | masaż, relaks, masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż sportowy, masaż dla kobiet w ciąży, limfologia, masaż ujędrniający, masaż częściowy
centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji, wy-spa, odnowa biologiczna, rehabilitacja
337
page-template-default,page,page-id-337,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge


Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Najczęściej stosuje się tu tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii oraz usprawnia przepływ krwi i limfy.

Masaż klasyczny Całościowy – Czas 60 min, Cena 170 PLN
Masaż klasyczny grzbiet – Czas 40 min, Cena 110 PLNMasaż leczniczy tkanek głębokich

Forma rozluźnienia mięśniowo – powięziowego. Jest to przestrzenna modyfikacja tkanek miękkich, polegająca na przywróceniu prawidłowego napięcia głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej.

Całościowy – Czas 60min, Cena 160 PLN
Całościowy – Czas 30min, Cena 100 PLNDrenaż limfatyczny (cena i czas dostosowany indywidualnie do okolicy ciała)

Cena 60-120 PLNMasaż sportowy (cena i czas dostosowany indywidualnie do okolicy ciała)

Masaż sportowy nie różni się znacznie od masażu klasycznego. Bazuje bowiem na klasycznych technikach, w skład których wchodzą m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie. Największą różnicą jest intensywność masażu orz okres czasu w jakim jest wykonywany. Masaż sportowy często odbiega od schematów masażu klasycznego, używane są techniki indywidualnie dobrane do profilu zawodnika i uprawianej dyscypliny sportu.

Cena 70 – 120 PLNMasaż dla kobiet w ciąży

Jest to masaż klasyczny z elementami rozluźniania mięśniowo-powięziowego dobierany idywidualnie do pacjentki. Intensywność masażu zależy od problemu z jakim zgłosiła się dana osoba. Z masażu może skorzystać każda kobieta w fizjologicznej ciąży. Masaż jest bezwzględnie przeciwwskazany u pań z nadciśnieniem ciążowym, ciążą zagrożoną, krwawieniami, stanami zapalnym nerek lub innych układów.

Całościowy – Czas 60 min, cena 150 PLN
Częściowy – Czas 30 min, cena 100 PLN