Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | masaż, relaks, masaż dla dwojga, masaż ciała, masaż całego ciała, aromaterapia, odnowa biologiczna
centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji, wy-spa, odnowa biologiczna, rehabilitacja
190
page-template-default,page,page-id-190,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge


AUTORSKI MASAŻ NA 4 RĘCE (NOWOŚĆ)

Czas 60 min, Cena 340 PLN


Aromatyczny masaż relaksacyjny gorącym olejem

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: • zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, • zrelaksować umysł, • uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.


całościowy: Czas 60 min, Cena 160 PLN

częściowy: czas 40 min, Cena 100 PLN

twarzy: Czas 30 min, Cena 70 PLN

twarzy: Czas 30 min, Cena 70 PLN


Masaż relaksacyjny dla Dwojga ( w cenie promocyjnej)

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu.


całościowy, Czas 60 min, Cena 300 PLN
(2 osoby)


Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż ciała przeznaczony specjalnie dla kobiety w ciąży lub młodej mamy. W pełni bezpieczny zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka. Przyszłe mamy nosząc maluszki pod sercem powinny mieć jak najwięcej możliwości by się odprężyć i zrelaksować, bo spokój mamy wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Masaż dla kobiet w ciąży jest delikatną formą masażu opierającą się głównie na technikach głaskania i rozcieraniaby poprawić krążenie i ujędrnić skórę. Technika masażu działa bezpośrednio na odpływowe kanały limfatyczne, przynosząc wspaniały stan odprężenia. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. Masaż usuwa zmęczenie oraz pielęgnuje i wzmacnia skórę w okresie tak wyjątkowym dla każdej kobiety, jakim jest ciąża.


całościowy: Czas 60 min, Cena 150 PLN

częściowy: Czas 30 min, Cena 100 PLN


Masaż Chocolate Dream

Masaż ten wykonywany jest naturalną roztopioną gorącą czekoladą. Poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin tzw. „hormonu szczęścia”, dlatego też masaż ten bardzo polecamy osobom zestresowanym i zapracowanym, szczególnie w okresie przesilenia jesiennego!. Ponadto czekolada wykazuje działanie typowo wyszczuplające, przyspieszające przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej.


całościowy: Czas 60 min, Cena 220 PLN

całościowy: Czas 90 min, Cena 260 PLN


Masaż Gorącą Świecą

Rozluźnia Twoje spięte mięśnie i przynosi miłe doznania zmysłom. Specjalne świece wykonane z naturalnego wosku rozgrzewamy już przed masażem, by płynne oleje dały Ci odczuć przyjemność ze styczności Twojej skóry z ciepłym, aromatycznym olejkiem. Mieszanki wosków i olejków eterycznych pozostawiają Twoje ciało delikatne i jedwabiste w dotyku, a cudowny aromat świec na długo przynosi wspomnienie masażu. Świece są wykonane wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne dla Twojej skóry i pozostawiają na niej delikatną warstwę ochronną. Dzięki płynnym, łagodnym ruchom masażysty cały Twój organizm odpręża się.


Czas 60 min, Cena 190 PLN

Czas 90 min, Cena 230 PLN

Klasyczny

całościowy: Czas 60 min, Cena 170 PLN

częściowy: Czas 40 min, Cena 110 PLN
Zapraszamy.