Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Marma Mukabhyanga
terapia twarzy, ajurweda, naturalna terapia twarzy
2091
page-template-default,page,page-id-2091,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Marma Mukabhyanga

Nasz umysł i nasze ciało są ze sobą ściśle związane i kompletnie od siebie zależne. Kiedy „szfankuje” nasze ciało – natychmiast tracimy chęć do rozmowy, uśmiech znika z twarzy. Kiedy nasz umysł obierze złe tory – ciało otrzymuje niewłaściwe wskazówki i zaczyna również chorować. Punkty, w których obie te strefy stykają się to punkty marma. Pracując na punkach marma, masując je możemy wpływać na poziom energii jaka krąży w naszym ciele i stymulować jej poziom. Dzięki stosowaniu odpowiednich technik możemy przywrócić blask spojrzeniu, odegnać zmęczenie z twarzy, ukoić stres, przywrócić dobry sen, zniwelować ból głowy i wiele wiele innych schorzeń dnia codziennego.
Jak wykonujemy masaż Marma Mukabhyanga?
W pierwszej fazie następuje głębokie oczyszczenie skóry poprzez usunięcie makijażu i tonizowanie skóry. Możemy również pokusić się o peeling ziołowy przygotowany na bazie ajurwedyjskich ziół i olejów. Po dokładnym usunięciu wszystkich drobinek po peelingu przystępujemy do faktycznego masażu. Zgodnie z nazwą – masaż ten skupia się głównie na punktach marma i działa w ich obrębie. Początkowo przygotowujemy skórę stosując techniki przegłaskania, również w obrębie ramion, aby maksymalnie rozluźnić spięte mięśnie. Następnie przechodzimy do rozcierania punktów marma. Całość kończymy ponownym przegłaskaniem twarzy, ramion i karku aż po potylicę.
Po masażu możemy pokusić się o ziołową maseczkę, która przywróci blask skórze, doskonale ją odżywi i uelastyczni. Rodzaj maseczki dobieramy z uwzględnieniem potrzeb i cery osoby masowanej.
Masaż Marma Mukabhyanga daje fantastyczne efekty, gdy powtarzamy go w serii zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Sam masaż, to znaczy bez maseczki i peelingu możemy stosować nawet 3 razy w tygodniu.
Jakich efektów możemy się spodziewać?
Marma mukabhyanga jest doskonały w walce z bezsennością świetnie sprawdza się u osób narażonych na stres – daje niesamowite ukojenie dzięki zastosowanym olejom – nawilża skórę, usuwa przebarwienia, nadaje jej sprężystość i zdrowy wygląd odprężenie po masażu jest natychmiast widoczne na twarzy.
Wskazania do zabiegu:

  • bezsenność
  • bóle głowy
  • stres i ogólne przemęczenie
  • jako uzupełnienie masażu całościowego
Idealnie komponuje się z ajurwedyjskim masażem Abhyanga
Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości skóry, ropne wypryski na skórze, opryszczka, owrzodzenie skóry i inne zmiany chorobowe w obrębie skóry twarzy, szyi, ramion i dekoltu, choroby zakaźne, choroby nowotworowe;


Masaż Marma Mukabhyanga

Czas 40 min, Cena 120 PLN

Zabieg Marma Mukabhyanga

Czas 60 min, Cena 170 PLN