Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | makijaż permamenty brwi, ombre, technika ombre, technika pudrowa, trwały efekt, metoda cienia
centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji, wy-spa, odnowa biologiczna, rehabilitacja
1208
page-template-default,page,page-id-1208,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Makijaż permamentnyMakijaż permanentny brwi to alternatywa dla tych, którzy nie chcą lub nie mają czasu na codzienne malowanie ich kosmetykami. Jego główną zaletą jest trwałość. Osoby, które decydują się na jego wykonanie, często robią to nie tylko z oszczędności czasu, ale również po to, by poprawić naturalny kształt brwi. Często bywa bowiem, że te są za rzadkie lub nierówne albo pojawiają się w nich prześwity. Makijaż permanentny pozwala uzupełnić wszelkie ubytki oraz sprawić, by łuki wyglądały na bardziej regularne i gęstsze.

Częstym problemami wśród kobiet są ubytki w rysunku brwi wynikające ze złej ich regulacji lub zanikające włoski na końcówkach łuków. Makijaż permanentny jest na to doskonałym rozwiązaniem. W przypadku rzadkich, cienkich brwi możliwe jest ich zagęszczenie metodą włoskową (microblading), bądź podkreślenie kształtu metodą pudrową lub stopniowanym cieniowaniem z efektem „ombre”. Techniki te pozwalają w bardzo naturalny sposób zrekonstruować łuk brwiowy. Pamiętajmy, że regularny, symetryczny rysunek brwi to niezastąpiona oprawa dla oka.

Kształt, kolor i inne cechy makijażu permanentnego linergistka ustala przed rozpoczęciem zabiegu. Zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem jest ustalenie oczekiwanego efektu, dlatego rezerwujemy na taką wizytę dużo czasu, aby wszystko dokładnie ustalić i zapewnić jak największy komfort naszym klientom.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia (tendencje indywidualne), ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują. Już następnego dnia po zabiegu można śmiało pokazać się w pracy, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywniejsze zabarwienie brwi.

W 7-10 dni po zabiegu zabarwienie blednie o ok. 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu kolor brwi jest intensywniejszy, nawet przy wykonywaniu delikatnej pigmentacji.

W cenie zabiegu są dwie wizyty – wykonanie makijażu permanentnego oraz korekta. Korekta jest zabiegiem koniecznym, który polega na dopigmentowaniu miejsc, w których nie wchłonął się odpowiednio pigment. Każda skóra absorbuje barwnik inaczej dlatego zabieg korekty wykonuje się nie szybciej niż po upływie 1 miesiąca.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje jeżeli chcielibyście ustalić więcej szczegółów i dowiedzieć się co jest możliwe do zrealizowania.
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • zaawansowana cukrzyca
  • choroba nowotworowa w trakcie leczenia
  • osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis)
  • bardzo wysokie, leczone ciśnienie
  • przyjmowanie sterydów lub silnych leków rozrzedzających krew, innego rodzaju leków na receptę (należy skonsultować się z lekarzem)
  • podwyższona temperatura, choroba wirusowa, stany zapalne
  • świeże blizny, anomalie skórne na obszarze ,który ma być poddany pigmentacji
  • klientka pod wpływem alkoholu lub narkotyków
  • choroba krwi (Hemofilia)

Metoda pudrowa (cienia)

Polega na wycieniowaniu pożądanego kształtu i koloru brwi, w taki sam sposób jakbyśmy to zrobiły delikatnym cieniem lub kredka do brwi, z tą różnicą, że nie ma obawy ,że rozmażemy się w ciągu dnia lub podczas aktywności fizycznej, kiedy się pocimy. Najpierw oczywiście wykonuję wizualizacje, dzięki czemu będziesz wiedziała jak docelowo będzie wyglądał Twój makijaż, a następnie dopiero przystępuję do pigmentacji. Efekt w zależności od oczekiwań klientki może być bardzo delikatny, jak również nieco bardziej wyrazisty, lecz zarówno w jednym jak i w drugim przypadku brwi zrobione tą metoda nie są płaskie i jednorodne i mają naturalny wygląd.
Makijaż permanentny wykonany metodą cieniowania należy odświeżać co ok 1,5 roku do 2 lat.


Cena obejmuje jeden zabieg + korekta 800 PLN

Czas 200 min.
*każda kolejna korekta 200 złBrwi ombre

Innowacyjna technika makijażu permanentnego wywodząca się z cieniowania. Polega ona na delikatnym stopniowaniu koloru aż do uzyskania pięknego przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Dzięki tej metodzie uzyskujemy podstawę modelującą brwi oraz efekt roztarcia nad nią. Metoda realistycznie odzwierciedla efekt misternie pomalowanych brwi cieniem/kredką oraz nadająca się do każdego rodzaju cery.


Cena obejmuje jeden zabieg + korekta 800 PLN

Czas 200 min.
*każda kolejna korekta 200 zł


Makijaż permanentny KOREKTA

Usługa korekty jest ważna tylko dla osób które wykonały makijaż permamentny brwi w okresie 2 lat od daty usługi.

Czas 180 min, Cena 400 PLN