Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | facemodelling, akupresura, masaż interplastyczny, terapia transbukalna, kinesiotaping, rehabilitacja estetyczna, bruksizm,
Wy-spa Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Białystok
Wy-spa Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Białystok
1998
page-template-default,page,page-id-1998,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge


Facemodeling

„Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy. W tym sensie twarz jest lustrem duszy” Facemodeling to holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Na sukces i skuteczność tej głębokiej terapii manualnej składa się szereg unikalnych technik, takich jak:

  • mioplastyka,
  • akupresura,
  • kinesiotaping estetyczny,
  • masaż interplastyczny (stosowany wewnątrz naszej twarzy – tak zwany „transbukalny”)
Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej możemy osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat.
Facemodeling działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.
Facemodeling to nie tylko zastosowanie w sferze naturalnego odmładzania to również głęboka rehabilitacja jednostek chorobowych współistniejących, które wpływają na nasze samopoczucie, a tym samym nasz wygląd (wyraz twarzy, postawę). O tym i jeszcze więcej w kolejnym poście!
Takie holistyczne podejście jest nam niezwykle bliskie! A ponieważ wiemy, że kluczem do sukcesu i Waszego zadowolenia jest ciągłe rozwijanie naszych umiejętności, to nasz zespół nieustannie szkoli się i poszerza zakres swoich kompetencji.
Rehabilitacja estetyczna biustu, mobilizacja blizn i praca nad prawidłową postawą naszego ciała stanowi niezwykle istotny element pracy w rewitalizacji i odnowie komórkowej naszej twarzy.
Dzięki odpowiedniej relaksacji i głębokiej terapii na poziomie wielotkankowym możemy zadbać o jej młodość i witalność na długie lata.
Sprawne funkcjonowanie naszego układu krwionośnego, limfatycznego oraz pozbycie się tonusów mięśni to bogactwo i transport odżywczy dla naszej młodości.
W terapii ogromną sztuką jest rozpoznać najgłębsze potrzeby każdej twarzy – dłonie terapeuty w sposób integralny wyłapują sygnały z głębi i odczytują twarz niczym mapę skarbów.
Jako jeden z nielicznych gabinetów odnowy i rehabilitacji oferujemy sesje facemodelingowe, które przeprowadza mgr Urszula Brejnak, dyplomowany fizjoterapeuta, która szkoliła się pod okiem niekwestionowanej specjalistki w tej dziedzinie Anety Hregorowicz

Już teraz możecie znaleźć nas na mapie autoryzowanych gabinetów Facemodeling w Polsce. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Od marca cena Facemodelingu ulega zmianie. Osoby, które dokonały rezerwacji do końca lutego obowiązuje jeszcze stara cena na całą serię Facemodeling.

Pierwsza wizyta:

Czas 150 minut, Cena 450 PLN

Wizyta obejmuje: pełną diagnostykę, terapię, taping bio-estetyczny, dobór suplementacji, cenne wskazówki jak dbać o swoją młodość oraz naukę pierwszych kroków automasażu.

Kolejna wizyta:

Czas 120 minut, Cena 400 PLN

Wizyta obejmuje: terapię, taping bio-estetyczny oraz kolejne kroki automasażu.

Wybierając serię Facemodelingu zaoszczędzisz!:


Seria trzech terapii Facemodelingu

Cena 1120 PLN (zaoszczędzasz 200 PLN)

Dodatkowo do tej opcji dorzucamy upominek w postaci: kamień gua-sha i serum do autoterapii zapakowane w piękny lniany woreczek (wartość zestawu 70 PLN)

Seria pięciu terapii Facemodelingu:

Cena 1850 PLN (zaoszczędzasz 340 PLN)

Dodatkowo do tej opcji dorzucamy upominek w postaci: aplikator wieloigłowy dr Lyapko (wartość 140 PLN)