Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Facemodeling
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
1998
page-template-default,page,page-id-1998,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge


Facemodeling

„Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy. W tym sensie twarz jest lustrem duszy” Facemodeling to holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Na sukces i skuteczność tej głębokiej terapii manualnej składa się szereg unikalnych technik, takich jak:

  • mioplastyka,
  • akupresura,
  • kinesiotaping estetyczny,
  • masaż interplastyczny (stosowany wewnątrz naszej twarzy – tak zwany „transbukalny”)
Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej możemy osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat.
Facemodeling działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.
Facemodeling to nie tylko zastosowanie w sferze naturalnego odmładzania to również głęboka rehabilitacja jednostek chorobowych współistniejących, które wpływają na nasze samopoczucie, a tym samym nasz wygląd (wyraz twarzy, postawę). O tym i jeszcze więcej w kolejnym poście!
Takie holistyczne podejście jest nam niezwykle bliskie! A ponieważ wiemy, że kluczem do sukcesu i Waszego zadowolenia jest ciągłe rozwijanie naszych umiejętności, to nasz zespół nieustannie szkoli się i poszerza zakres swoich kompetencji.
Rehabilitacja estetyczna biustu, mobilizacja blizn i praca nad prawidłową postawą naszego ciała stanowi niezwykle istotny element pracy w rewitalizacji i odnowie komórkowej naszej twarzy.
Dzięki odpowiedniej relaksacji i głębokiej terapii na poziomie wielotkankowym możemy zadbać o jej młodość i witalność na długie lata.
Sprawne funkcjonowanie naszego układu krwionośnego, limfatycznego oraz pozbycie się tonusów mięśni to bogactwo i transport odżywczy dla naszej młodości.
W terapii ogromną sztuką jest rozpoznać najgłębsze potrzeby każdej twarzy – dłonie terapeuty w sposób integralny wyłapują sygnały z głębi i odczytują twarz niczym mapę skarbów.
Jako jeden z nielicznych gabinetów odnowy i rehabilitacji oferujemy sesje facemodelingowe, które przeprowadza mgr Urszula Brejnak, dyplomowany fizjoterapeuta, która szkoliła się pod okiem niekwestionowanej specjalistki w tej dziedzinie Anety HregorowiczCzas 105 min, Cena 350 PLN