Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Konkurs z okazji Dnia Kobiet!
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
2688
post-template-default,single,single-post,postid-2688,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Konkurs z okazji Dnia Kobiet!

Zbliża się dzień szczególny. Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo uśmiechu, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności! Pamiętajcie, że Wasze ciała, są Waszymi świątyniami, warto o nie dbać każdego dnia. Ale żeby jeszcze bardziej uczcić ten wyjątkowy dzień postanowiliśmy zorganizować KONKURS z atrakcyjnymi nagrodami!

Konkurs odbywa się na naszym Instagramie http://@wy_spa i tam też znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Warto wziąć udział, ponieważ do wygrania jest aplikator wieloigłowy Dr Lyapko, kamień gua-sha z serum różanym w lnianym woreczku oraz kompletny zabieg facemodelingu z pełną diagnostyką, terapią oraz nauką automasażu! Nie zwlekajcie! Konkurs potrwa do niedzieli 7 marca, a w Dzień Kobiet wyłonimy zwycięzców!

Zachęcamy również panów, którzy nie wiedzą jaką przyjemność sprawić swoim ukochanym kobietom, by w tym roku oprócz kwiatów i czekoladek podarowali im coś więcej. Voucher na zabieg jakim jest facemodeling ucieszy każdą kobietę. Zapraszamy do naszej Wy – Spy, tu czekają prawdziwe prezenty!!!