Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Wy-SPA na mapie autoryzowanych gabinetów facemodelingu
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
2680
post-template-default,single,single-post,postid-2680,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Wy-SPA na mapie autoryzowanych gabinetów facemodelingu

Mamy rewelacyjną wiadomość! Magister fizjoterapii Urszula Brejnak, właścicielka naszej Wy-SPY i pasjonatka naturalnych technik holistycznej pracy z twarzą i ciałem, pozytywnie zdała egzamin w Akademii Manualnych Terapii Twarzy w Sopocie. Tym samym białostocka Wy-SPA stała się autoryzowanym gabinetem facemodelingu – jednym z nielicznych w Polsce.

Aneta Hregorowicz-Gorlo, właścicielka Facemodeling Academy i autorka innowacyjnego programu, który powstał z wielkiej pasji i miłości do naturalnych metod odmładzania i dbania o zdrowie i piękno tak wypowiada się o Urszuli Brejnak:


Właścicielka Wy-SPY egzamin praktyczny i teoretyczny zdała celująco i została mianowana tytułem Terapeuty Odnowy Biologicznej Twarzy w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej poziom pracy jest na najwyższym poziomie. 

Facemodeling jest skuteczną i bezpieczną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów. Poprzez uwolnienie napięć i blokad mięśniowych nie tylko w obszarze twarzy, można uzyskać poprawę całej bioestetyki oraz postawy ciała, co ma znaczący wpływ na ogólne polepszenie kondycji najgłębiej położonych tkanek. Co więcej – rehabilitacja estetyczna pomaga w leczeniu bruksizmu oraz porażenia nerwu twarzowego. Polecana jest pacjentom, którzy mają problemy z zatokami.

Facemodeling poprawia kondycję stawu skroniowo – żuchwowego, niweluje bóle głowy, pomaga w migrenach, zwalcza patologiczne napięcia mięśniowe. Usuwa obrzęki, limfostazy leczy chorobowe tkanki i mięśnie. Jednym słowem rehabilitacja estetyczna daje naszej twarzy nieograniczone możliwości.

Terapia facemodelingu w Wy-SPIE wzniosła się na jeszcze wyższy poziom zaawansowania. Mój program jest wzbogacony o niezwykle skuteczne, nowe techniki manualnego odmładzania twarzy. Doszły techniki osteoplastyczne, manualna mezoterapia biologiczna oraz wiele innych. Ale to jeszcze nie koniec przygody Urszuli z pięknem ludzkiego ciała. Nasza pasjonatka piękna chce móc zaskakiwać pacjentów jeszcze większymi umiejętnościami. Ich łzy szczęścia są jej największą motywacją. Przede nią kolejne wyzwania i profesjonalne szkolenia.