Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Przenieść się na chwilę w inny świat, poczuć balijskie klimaty i hawajskie słońce
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
1931
post-template-default,single,single-post,postid-1931,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Przenieść się na chwilę w inny świat, poczuć balijskie klimaty i hawajskie słońce

Jest takie miejsce, jedyne w regionie, gdzie w mgnieniu oka z szarego blokowiska przeniesiesz się na Bali i Hawaje, poczujesz powiew klimatów orientalnych i temperament azjatycki. Jest takie miejsce, gdzie liczą się tylko twoje potrzeby i samopoczucie. Jest taka Wy-Spa.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „Rytuały i ceremonie w odnowie biologicznej” wyniki są, ale naprawdę szczątkowe. Niewiele jest miejsc na polskiej mapie gabinetów, które oferują kompleksowe i holistyczne podejście do ludzkiego zdrowia, gdzie poza maską, peelingiem czy masażem otrzyma się coś więcej.

Rytuały i ceremonie …

… kojarzą się z obrzędem religijnym, wzniosłą uroczystością czy wręcz magią. Mało kto wie, że wiele kultur leczenie zarówno ciała jaki ducha opiera właśnie na rytuałach i ceremoniach, którym towarzyszy paleta zapachów, charakterystycznych, wyciszających barw oraz kojąca muzyka.

Rytuały i ceremonie pielęgnacyjno-relaksacyjno-odżywcze dostarczają niezapomnianych wrażeń, ponieważ przywracają harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Oparte na unikalnych recepturach i tylko i wyłącznie naturalnych składnikach pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów.

„Twoje potrzeby to nasza motywacja. Twoje samopoczucie to nasz skarb” – to myśl przewodnia, jaką na co dzień kieruje się nasz kadra. Doskonale wiemy, że tylko holistyczne zabiegi oparte na doświadczeniach kultur orientalnych – i nie tylko – dają kompleksowe możliwości i efekty. W naszych ceremoniach i rytuałach wykorzystujemy synergię technik, olejków eterycznych i nasze bogate doświadczenia. Zależy nam na tym, by podarować zmęczonym i zabieganym ludziom odrobinę ciepła i choć na dwie godziny przenieść ich w ten inny, nieznany ale bardzo ciekawy świat.

Rytuały i ceremonie jakie oferujemy bazują tylko i wyłącznie na naturalnych produktach, które przygotowuje się na oczach pacjentów.

Indywidualnie dobieramy odpowiednie oleje i zioła uzależniając to od potrzeb każdej skóry. Podczas rytuałów nasz pacjent uczestniczy w dobieraniu preparatów, w procesie moździerzowania. Do tego dochodzi również wybór aromaterapii i co ważne każdy rytuał ma swoje indywidualne przesłanie. Ceremonie przywracają harmonię ciału oraz uwalniają od stresu i napięć.

Rytuał firmowy, autorski

Wśród wielu indywidualnych zabiegów Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji przy ulicy Witosa w Białymstoku jest Wyspa Czterech Żywiołów .

To rytuał bazujący na koncepcji 4 żywiołów skierowany do osób pragnących uwolnić się od napięcia i stresu. Jest głęboko odprężający, bezpośrednio pomaga w relaksacji, pobudzeniu cyrkulacji krwi oraz metabolizmu, produkcji endorfin oraz wzmocnieniu systemu immunologicznego. Wspaniały rytuał rozpoczynający się kąpielą stóp oraz oczyszczaniem całego ciała. Okład na bazie mieszanki oleju słonecznikowego, rycynowego i z pestek winogron nawilża i regeneruje skórę, a kompozycje zapachowe wybranego żywiołu przywracają równowagę wewnętrzną i dodają energii witalnej.

Dla niej wino, dla niego piwo

Coraz częściej gabinety odnowy biologicznej odwiedzają pary, które wspólnie potrzebują oderwania się od codziennych trosk. Wy-Spa proponuje rytuał z czerwonego wina, dedykowany paniom. Panowie doskonale odnajdują się w rytuale piwnym.

Panie po „kąpieli winnej” czują się piękne i o dobrych kilka lat młodsze, a panowie odprężeni i naładowani ogromną ilością witamin. Wisienką na torcie jest lampka wina i kufelek piwa, które są serwowane na zakończenie rytuału.

Ceremonie = peeling + maska + masaż, również dla kobiet w ciąży

Yummy Mummy Ceremony to relaksująco-odżywcza ceremonia dla skóry suchej, ale także, za zgodą lekarza prowadzącego, polecana kobietom w ciąży i karmiącym. Dobroczynne połączenie delikatnej, egzotycznej eksfoliacji, bazującej na soli morskiej, pudrze z nasion lotosu i ekstraktów z orzeźwiających owoców, relaksującego masażu i upiększającej kokosowej maski. Specjalna technika masażu oraz bezpieczne ułożenie odpręża, rozluźnia mięśnie obciążonych partii ciała, zmniejsza napięcie, ale także usuwa obrzęki nóg oraz wzmacnia skórę, zapobiegając powstawaniu rozstępów. Pielęgnacja uelastycznia skórę, nadając jej wyjątkową gładkość.

Więcej informacji na temat rytuałów i ceremonii znajduje się na :

https://www.facebook.com/Wy-Spa-Centrum-Odnowy-Biologicznej-i-Rehabilitacji-116088195640083/