Wy-spa Odnowa biologiczna i rehabilitacja | Masaże
odnowa biologiczna, rehabilitacja, masaże, spa, kinesytaping, laseroterapia,
337
page-template-default,page,page-id-337,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Najczęściej stosuje się tu tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii oraz usprawnia przepływ krwi i limfy.

  • Masaż klasyczny Całościowy – Czas 60 min, Cena 160 PLN
  • Masaż klasyczny grzbiet – Czas 40min, Cena 100 PLNMasaż leczniczy tkanek głębokich

Forma rozluźnienia mięśniowo – powięziowego. Jest to przestrzenna modyfikacja tkanek miękkich, polegająca na przywróceniu prawidłowego napięcia głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej.

  • Całościowy – Czas 60min, Cena 160 PLN
  • Całościowy – Czas 30min, Cena 100 PLNMasaż limfatyczny (cena i czas dostosowany indywidulanie do potrzeb pacjenta)

  • Cena 60-110 PLNMasaż sportowy

Masaż sportowy nie różni się znacznie od masażu klasycznego. Bazuje bowiem na klasycznych technikach, w skład których wchodzą m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie. Największą różnicą jest intensywność masażu orz okres czasu w jakim jest wykonywany. Masaż sportowy często odbiega od schematów masażu klasycznego, używane są techniki indywidualnie dobrane do profilu zawodnika i uprawianej dyscypliny sportu.

  • Cena 70 – 120 PLNMasaż dla kobiet w ciąży

Jest to masaż klasyczny z elementami rozluźniania mięśniowo-powięziowego dobierany idywidualnie do pacjentki. Intensywność masażu zależy od problemu z jakim zgłosiła się dana osoba. Z masażu może skorzystać każda kobieta w fizjologicznej ciąży. Masaż jest bezwzględnie przeciwwskazany u pań z nadciśnieniem ciążowym, ciążą zagrożoną, krwawieniami, stanami zapalnym nerek lub innych układów.

  • Całościowy – Czas 60 min, cena 130 PLN
  • Częściowy – Czas 30 min, cena 100 PLN